В еру інформаційних технологій, зовсім необов'язково мати купу грошей, щоб бути освіченим і цікавим! Досить виявляти інтерес до інформації, яка оточує! Саме для зацікавлених учнів та їх батьків створено віртуальні екскурсії. Не виходячи з дому, ви маєте можливість відвідати музей. Це дійсно цікаво і неймовірно!

Ласкаво прошу до музеїв України і світу!

Успіхів у пізнанні світу.

Собор святої Софії — Премудрості БожоїСофія Київська абоСофійський собор — християнський собор в центрі Києва, пам'яткаукраїнської архітектури та монументального живопису 1118 століть, одна з небагатьох уцілілих споруд часів Київської Русі. Одна з найголовніших християнських святинь Східної Європи, історичний центрКиївської митрополії.

Софія Київська

 

Музей Гетьманства

З метою правдивого висвітлення проблем державотворення в Україні, надання неупередженої оцінки її видатних діячів, розкриття специфічної форми правління адміністрації доби Гетьманщини – 11 березня 1993 року розпорядженням Представника Президента України у м. Києві було створено Музей гетьманства. 
Музей гетьманства – це державний культурно-освітній та науково-дослідний заклад історичного профілю, осередок пам’яток матеріальної та духовної культури пов’язаних з історією та традиціями козацько-гетьманської доби.

Відвідати музей Гетьманства

 

Національний музей «Чорнобиль»

Сучасна експозиція Національного музею "Чорнобиль" розміщена в кількох залах загальною площею біля 1100 м2, налічує понад сім тисяч експонатів. У 1992 р., коли музей було відкрито, їх було тільки дві сотні. 

Розкриті документи, карти з грифом "Таємно", фотографії, спеціальні прилади, друковані видання того часу, історичні реліквії із Чорнобильської зоні відчуження та інші унікальні експонати змушують замислитися про найболючіші проблеми сьогодення, серед яких екологічні, соціальні, духовні збитки, заподіяні катастрофою.

Розпочати екскурсію в музеї "Чорнобиль"

 

Музей Трипілля

Трипільська культура є однією з основних давньоземлеробських культур мідного віку. Трипільські племена займали простори Східної Європи від Дніпра до Карпат, від Полісся до Чорного моря і Балканського півострова. Розвивалася ця культура в IV–III тис. до н. е. (протягом 1500–2000 років) і пройшла в своєму розвитку три етапи — ранній, середній та пізній. В Україні виявлено понад тисячу пам'яток трипільської культури. Вони згруповані у трьох районах: найбільше в Середній Наддністрянщині та Надпрутті й Надбужжі, менше у Наддніпрянщині. Вірогідно, за густотою розселення об'єднання племен.

Однією з особливостей трипільської культури була величезна територія поширення (близько 190 тис. км²). Жодна з європейських розвинених землеробськихенеолітичних культур не могла зрівнятися з нею за площею або темпами поширення. 

Музей Трипілля. Розпочати екскурсію

 

 

Ватикан. 

В найменшій  державі світу Ватикані зібрано чимало художніх цінностей.  

Держава  Ватикан – це  один великий музей.

Ватикан. Розпочати екскурсію..

Вхід на сайт
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 61
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0