Фрази, які не можна говорити.
Іноді ми автоматично щось говоримо своїм дітям, абсолютно не замислюючись над часто вживаними в родині фразами. Ці фрази передаються з покоління в покоління, злітають з вуст легко і непомітно, і часто завдають серйозної шкоди формуванню особистості дитини. Причому фраза на перший погляд може виглядати зовсім нешкідливою, але, тим не менш. . . її краще не повторювати.
...
Читати далі »
|
Тестування для батьків
1. Чи знаєте ви здібності своєї дитини?
...
Читати далі »
|
Як покращити комунікабельність дитини
Не всім дітям потрібна допомога під час роботи над своєю комунікабельністю, до того ж певні навички спілкування, в яких треба практикуватись вашій дитині, можуть змінюватись у залежності від її віку. Головне, це знати нормативи, які відповідають різним віковим групам, і своєчасно визначати, коли і в чому дитині потрібна допомога.
...
Читати далі »
|
Люблячим батькам важливо формувати в дітей правильний спосіб мислення й позитивний настрій. Разом з дитиною ви можете визначити, як вона сприймає навколишній світ.
Ставлячи правильні запитання, ви не тільки отримаєте потрібну інформацію, а й зможете заохочувати поведінку, яка принесе позитивні зміни та сприятиме найкращому використанню доступних ресурсів, що пропонуються життям.
...
Читати далі »
|
Проект «Навчальні програми професійного зростання» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) розпочинає набір кандидатів для участі у програмі стажування на тему «Громадянська освіта: пошук нових підходів до успішного впровадження Національної програми громадянської освіти в Україні».
Орієнтовна дата поїздки – з 9 по 16 квітня 2016 року. Останній термін подання документів на програму – до 15
...
Читати далі »
| |